Головні новини

«Бориспільський експрес»: піар і корупція — ЗМІ

У нинішньому році «Укрзалізниця» запустила «Kyiv Boryspil Express». Проте «Укрзалізниця» не була б «Укрзалізницею», якщо б на кожному доброму ділі не намагалася створити корупційну схему.

Про це у своїй статті для «Дзеркала тижня» пише Володимир Даценко, керівник проекту «Zалізниця без корупції».

За його словами, після призначення Романа Веприцького директором «Південно-Західної залізниці» на тендерах з благоустрою та облаштування «Бориспільського експресу» з’являється новачок — ТОВ «Рілейд».

Фірма прописана в квартирі №139 на Зоологічній, 4-А, в якій зареєстровано понад 800 юридичних суб’єктів, за кілька місяців отримує контрактів на 28 млн грн. В тому числі 14 млн на роботи з виготовлення, монтажу та фарбування металевих конструкцій галереї, пристрою перильного огородження і накриття навісів пасажирської платформи», 6 млн. — на виготовлення навісу залізничної платформи, 2,8 млн — на спорудження земляного полотна залізничних шляхів і 4,6 млн — на благоустрій та озеленення територій.

«Всі ці роботи виконувалися у рамках проекту «Організація залізничного пасажирського сполучення р. Київ — Міжнародний аеропорт «Бориспіль», — зазначає експерт. — Причому історія ТОВ «Рілейд» повторюється і з іншими учасниками. Так, «Південно-Західна залізниця» без тендеру уклала прямий контракт на 3 млн грн. на «пристрій пропускної системи для зони перебування пасажирів перед посадкою на рейковий автобус сполученням Київ-Пасажирський — Бориспіль». Виконавцем робіт стало нікому не відоме ТОВ «Петро Сервіс», прописане по ще одному адресою масової реєстрації. Харків, пр-т Московський, №199 (місце реєстрації 130 юридичних осіб)».

Автор підкреслює, що ні до, ні після цього «Петро Сервіс» не мало державних контрактів.

Ну а попіарилися на «Бориспільському експресі» дуже багато чиновників. Особливо «відзначився», звичайно, в цій справі Порошенко. Який, до того ж, піарився при запуску експреса в п’яному вигляді…

“>

08.12.2018
12:58
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top