Чемпіонат України: головний тренер області вважає, що сьогодні в боксі тренера — фанати спорту

Вчора в Житомирі стартував Чемпіонат України з боксу серед молоді. 205 спортсменів пройшли мандатну комісію. За словами Юрія Шевчука, державного тренера України, цей Чемпіонат у Житомирі є першим відбірковим етапом Чемпіонату Європи з боксу, який пройде в Болгарії в червні — липні 2019 року. Розігруються десять комплектів нагород — у категоріях від 46 до 91+ кг

«На цьому Чемпіонаті проглядається загальний кістяк команди», — зазначив Юрій Шевчук.

Президент Федерації області, майстер спорту міжнародного класу Руслан Оглу розповів, що їм вдалося переконати в минулому році виконком Федерації боксу України провести Чемпіонат саме в Житомирі, і чималу допомогу у цьому зробило керівництво області. Конкурентами і претендентами на його проведення виступили Одеса, Львів та Івано –Франківськ.

Також Руслан Оглу зазначив ,що велика робота була проведена і обласною федерацією — це пошуки спонсорів, одним словом, все, що пов’язане з підготовкою до Чемпіонату такого високого рівня.
 

«Хотів би сказати слова подяки віце-президенту Федерації Євген Ревенко і Олегу Осецькому, а також головному тренеру області з боксу Олегу Сікорському», — резюмував президент обласної федерації.

На моє питання — чи будуть житомиряни першими — пролунала відповідь, що обласна збірна підготовлена добре. Особливі надії покладаються на Романа Маркаряна і Кротюка Кирила, які вже виграли перші поєдинки.

Віце-президент Федерації боксу Олег Осецький додав, що хотів би сказати слова теплі слова всім спонсорам, які у цей важкий час допомогли Федерації в проведенні такого відповідального Чемпіонату.

Головний тренер області Олег Сикорсий, має 36-річний стаж роботи, прокоментував:
 

«Для підготовки спортсменів потрібно проводити більше зборів, більше змагань. Бокс на Житомирщині є — але в окремих містах. Хоч заслуженого тренера постав — боксу не буде без фінансування. Хочу відзначити, що хлопці всі працездатні і працьовиті. Про що можна говорити, якщо в обласному центрі немає спеціалізованого залу боксу і в цих фронтових умовах ми готуємо чемпіонів, і за маленьку зарплату тренера. Сьогодні в боксі, на даний момент, тренера — це фанати спорту», — зазначив Олег Сікорський.

У Чемпіонаті України беруть участь десять представників Житомирської області – давайте побажаємо їм удачі та перемоги у змаганнях:
 

  • Трокоз Олег — 52 кг.
  • Кулик Богдан — 56 кг
  • Виговський Владислав — 56 кг
  • СахацкийАртем — 69 кг
  • Маркарян Роман — 64 кг
  • Кротюк Кирил -75 кг
  • Верезумський Данило — 81 кг
  • Завацький Олександр – 91+ кг
  • Павленко Ілля – 91 кг.

Сергій Форест.


 

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top