Депутати присвоїли Маріанні Поплавській звання «Почесний громадянин міста Житомира» і проголосували за звернення до Президента щодо присвоєння звання «Заслужена артистка України» (ФОТО)

Фото: Ярослава Туктагулова

8 Листопада 2018,
18:38
Коментувати

65

Автор: Микола Слюсар

Депутати Житомирської міської ради проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Житомира» Маріанні Поплавській посмертно. Рішення підтримали всі 25 депутатів, які були присутні в залі. Перед голосуванням увімкнули гімн Житомира, у зйомці якого брала участь акторка та співачка. У сесійній залі присутні стоячи переглядали ролик за участі артистки та аплодували.

«Присвоїти звання „Почесний громадянин міста Житомира“ за вагомі досягнення у галузі культури, творчу діяльність та багаторічну натхненну працю посмертно Поплавській Маріанні», – сказав Сергій Сухомлин.

На цьому депутати не спинились, наступним питанням проголосували за звернення до Президента України щодо присвоєння Маріанні почесного звання «Заслужена артистка України».

«24 роки пропрацювала Маріанна Францівна в загальноосвітній школі №33 міста Житомира. Уявіть собі, яка популярна людина, що учні ніколи в неї не пропускали уроки, завжди йшли з радістю. Школа знаходиться у моєму мікрорайоні, до мене підходило багато мешканців, тому я вважаю, що це звернення повинне бути не від колективу школи, а має бути звернення від усієї громади міста, у тому числі і від депутатів міської ради», – зазначив депутат Валерій Шевчук.

Нагадаємо, що 20 жовтня на Київщині автобус з акторами «Дизель Шоу» потрапив у ДТП загинула відома акторка з Житомира Марина Поплавська. Прощання з нею відбулося в понеділок, 22 жовтня, в Житомирському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги. Попрощатися з Мариною Поплавською прийшли тисячі людей, які несли квіти та плакали. Проводжали акторку під оплески та вигуки «Браво!» Після ДТП до Житомирської міськради надійшла петиція, в якій автор просити владу перейменувати проїзд Юрія Кондратюка на проїзд імені Марини Поплавської. Також до Головного управління Нацполіції Житомирщини звернулися рідні загиблої артистки Маріанни Поплавської із заявою про можливе ошуканство. За їх словами, у соцмережах почали з’єднання являтися фейкові сторінки Марини Поплавської, на яких розміщуються пости про нібито збір благодійних коштів для незрозумілих цілей.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top