Депутати вирішили переобрати склад координаційної ради (ФОТО)

Фото: прес-служба Житомирської міської ради

9 Листопада 2018,
10:48
Коментувати

10

Таке рішення прийняли 8 листопада депутати міської ради під час розгляду питання щодо встановлення результатів голосування за проекти Бюджету участі, яке відбувалося з 1 по 10 жовтня у м. Житомирі. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Це питання було внесено до порядку денного засідання 42-ї сесії міської ради за рекомендаціями постійної комісії із соціально-гуманітарних питань та погоджувальної ради.

«Після закінчення голосування координаційна рада провела два засідання. На мою думку, апеляційний розгляд відбувся формально, тому я наклав вето на рішення координаційної ради та не підписав рішення про встановлення проектів-переможців», – прокоментував міський голова Сергій Сухомлин.

Голова соціально-гуманітарної комісії Наталія Леонченко внесла рекомендацію оголосити недовіру координаційній раді як такій, яка не виконала покладені на неї свої повноваження по організації на належному рівні та об’єднання єктивному встановленню результатів голосування за проекти Бюджету участі, наслідком чого відбулося непідписання міським головою розпорядження про затвердження результатів голосування за проекти Бюджету участі у 2018 році.

Як результат, депутатами було прийнято рішення внести зміни до положення про Бюджет участі, припинити діяльність діючого складу координаційної ради з питань впровадження Бюджету участі та розпочати утворення нового складу координаційної ради, яка і буде встановлювати результати голосування та надасть пропозиції міському голові щодо затвердження проектів-переможців.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top