Депутатський корпус Житомирської міської ради поповнився новачком

Фото: Ярослава Туктагулова

8 Листопада 2018,
13:19
Коментувати

100

Автор: Микола Слюсар

Депутатський корпус Житомирської міської ради поповнив новий обранець Владислав Пучич. Таке рішення було прийняте на засіданні Житомирської міської виборчої комісії та оголошене сьогодні, 8 листопада, на початку сесії.

Причиною цього стало дострокове припинення депутатських повноважень Володимира Башека, який помер 20 вересня.

«25 жовтня відбулося засідання Житомирської міської виборчої комісії, на якому розглядалося одне питання – про обрання депутата Житомирської міської ради. Я вам зачитаю зміст постанови: розглянувши повідомлення від депутатів міської ради щодо дострокового припинення депутатських повноважень у зв’язку зі смертю депутата Володимира Башека Йосиповича, подібного від Блоку Петра Порошенка „Солідарність“, відповідно до ст. 90 Закону України „Про місцеві“ вибори, Житомирська територіальна виборча комісія обрала депутатом міської ради наступного за черговістю депутата у виборчому списку – Владислава Пучича Григоровича», – зазначила голова Житомирської міської виборчої комісії Тамара Яремчук.

Владислав Пучич подякував своїй команді та пообіцяв не осоромити пам’ять свого попередника.

«Я не можу не згадати про мого попередника Володимира Башека. Він був гідним житомирянином і тією людиною, яка все своє життя присвятила допомозі іншим і, крім відповідальності перед своїми виборцями, я відчуваю відповідальність перед його пам » яттю», – зазначив Владислав Пучич.

Нагадаємо, що на початку сесії міський голова вручивши пятьом воїнам-афганцям сертифікати на отримання квартир. Також на сесії міської ради присутні вшанували пам’ять актівісткі Катерини Гандзюк. Окрім цього, активісти обгавкали та штовхали житомирського депутата, який зробив їм зауваження щодо порушення регламенту.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top