Новости Житомира

До 31 січня громади Житомирщини можуть подати заявку на створення сучасних ЦНАПів

Фото: Житомирська ОДА

14 Січня 2019,
16:35
Коментувати

4

До 31 січня органи місцевого самоврядування, зокрема і ВІДГ Житомирщини, можуть подати заявки на створення нових сучасних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) або модернізацію існуючих. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Це 3-й раунд однієї з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України в рамках реформи децентралізації – програми «U-LEAD з Європою».

«Увага органам місцевого самоврядування! Якщо у вас ще немає сучасного ЦНАПу, то це нагода, яку не варто пропускати! До 31 січня триває прийом заявок на участь у конкурсі на отримання техдопомоги за Програмою „U-LEAD з Європою“. Створити або модернізувати ЦНАП вам допоможе європейський партнер „U-LEAD з Європою“», – заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Загалом у рамках конкурсу буде відібрано до 150 учасників. Допомога буде фахова та матеріальна. Для цього конкурсантам необхідно надати придатне приміщення для розміщення ЦНАПу і у разі проходження конкурсу їм буде надана допомога у:

  • налаштуванні ефективної роботи центру;

  • дизайні приміщення;

  • закупівлі меблів, необхідного обладнання та офісної техніки;

  • програмного забезпечення;

  • навчання персоналу;

  • мобільного ЦНАПу.

У 2017 році на Житомирщині у рамках програми відкрили 2 ЦНАПи, які успішно працюють у Іршанській та Червоненській громадах. Ще 8 проектів в ВІДГ, які пройшли відбір «U-LEAD з Європою», планують відкрити цього року. Загалом у рамках програми в Україні вже створен 26 ЦНАПів та протестовано різні моделі надання адмінпослуг.

Більше інформації щодо участі у програмі за посиланням: https://tsnap.ulead.org.ua/.

Довідково. ЦНАП – це сучасний центр надання адміністративних послуг в Україні. Його мета – надання всіх адмінпослуг за сучасним стандартом в одному місці швидко, якісно та доступно.

Проект реалізується спільно з Мінрегіоном, Мінекономрозвитку, органами місцевого самоврядування, «U-LEAD з Європою», Офісом реформування адмінпослуг та іншими.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top