Новости Житомира

Фірма «АртХаус», яка клала плитку і ремонтувала стадіон, знову не змогла завершити реконструкцію скверу у центрі Житомира

В Житомирі вдруге перенесли завершення робіт з реконструкції скверу на перехресті вулиць Лятошинського-Небесної сотні. Зміни в договорі від 29 грудня 2018 опублікували на інтернет-порталі ProZorro.

Так, в липневому договорі замовника, КП «Зеленбуд» Житомирської міськради, з підрядником — фірмою «АртХаус» з Житомира, — термін здачі об’єкта було визначено 1 листопада 2018 при «сприятливих погодних умов для дотримання технологічного процесу виконання робіт». В той же день, 1 листопада 2018, договір з підрядником внесли суттєві зміни, перенісши термін здачі об’єкта на 31 грудня 2018 року.

29 грудня 2018 термін дії договору продовжено до 31 травня 2019 «з-за документально підтверджених об’єктивних обставин», які саме — в повідомленні про внесення змін у договорі не вказується.

У коментарі Житомир інфо 14 січня директор КП «Зеленбуд» Олександр Шевчук пояснив, що головною причиною перенесення терміну здачі ремонту скверу стали погодні умови.

«Перша і найвагоміша причина — це погодні умови, так як не встигли по сезону перевірити інженерні мережі, а саме — штучний полив газону. Є ще кілька моментів, з якими не впоралися із-за морозу. Тому вирішили не затягувати з плануванням ділянки і висадкою дерев, оскільки пішли морози, тому вирішили перенести це все на ранню весну», — пояснив Олександр Шевчук.

Сьогодні 14 січня на місці майбутнього скверу порожньо. Ділянка за парканом покрита снігом. На ній — одинока велопарковка, розрита траншея, з-під землі стирчать труби з електрокабелем для підсвічування. Огорожа розвалюється, тому у сквері можна побачити рідкісних перехожих. І, що найприкріше, місцеві мешканці вже почали викидати під паркан побутове сміття: в кількох місцях вже лежать пакети з сміттям.

Зауважимо, що сквер на Лятошинського — не перший об’єкт, зі здачею якого у фірми «АртХаус» виникають проблеми. Так, у січні 2019 фірма тільки починає робити дах Малинського будинку культури, який мали перекрити до нового року.

5 мільйонів за сквер

Нагадаємо, в тендері по скверу, крім «Артхаус», фігурувало інше житомирське підприємство — ТОВ «Элитстрой-1» з дешевше на 151 000 гривень ціною, але його пропозицію відхилили через невідповідність документації. За реконструкцію скверу фірмі «Артхаус» житомиряни заплатять майже 5 мільйонів гривень.

Реконструкція скверу почалася 27 серпня 2018 зі зрізання дерев. Плитку почали викладати 12 жовтня 2018

22 жовтня прес-служба міськради повідомляла, що в сквер підвели комунікації для поливу зелені і освітлення, виклали всі бордюри. У сквері повинно бути багато квітів, декоративних кущів і дерев. Планується також встановити великий дитячий майданчик, майданчик для спілкування, велопарковку і туалети. У реконструйованому сквері збираються влаштувати відеоспостереження з підключенням до системи «Безпечне місто».

Сквер на Лятошинського повинен бути сучасним, зеленим, зі світлодіодним освітленням, зручними лавками та столами для шахів. Проект реконструкції скверу затвердили на засіданні виконкому 22 червня цього року. Спонсором реконструкції є нардеп Вадим Кривенко.

ТОВ «АртХаус» з Житомира, яке ремонтувало Бердичівський театр, стадіон «Полісся» і клало плитку на Михайлівській, за 30 млн грн закінчує ремонт будинку культури в місті Малин Житомирської області.

Сьогодні на місці скверу порожньо


 

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top