Із початку року у Житомирі капітальний ремонт виконали на 4 вулицях, а поточний – на 54 (ФОТО)

Фото: Микола Слюсар

7 Листопада 2018,
18:07
Коментувати

166

Автор: Микола Слюсар

Під час засідання житомирського виконавчого комітету 7 листопада начальник управління комунального господарства відзвітувався про роботу, виконану за 2018 рік. Зокрема, йшлося про ремонт вулиць і провулків міста. Станом на початок листопада у Житомирі капітально відремонтували 4}, а поточний ремонт виконали на 54 вулицях та провулках.

«Щодо поточного ремонту: у нас є 63 фрази об’єкти, з яких виконано 54; щодо капітального: ми відремонтували 4 вулиці, зараз знаходимося на завершальній стадії. На 99% готова вулиця Кибальчича. Зараз там не виконано тільки укріплення бортового каменю, асфальтобетонне покриття покладено.

Зроблена вулиця Перемоги. Вулиця Покровська готова на 95%. Ці роботи не оплачені зараз, окрім авансом у 5 млн грн. Рішення про оплату буде прийматися після проведення відповідних лабораторних досліджень, які зараз відбуваються.

Вулиця Параджанова ремонтується, за заявою Житомирської міської ради, але за кошти, виділені з Державного дорожнього фонду. Роботи тут розпочаті, планується цього року завершити повністю тротуари і, напевне, у зв’язку з погодніми умовами роботи будуть перенесені на наступний рік», – зазначив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top