Connect with us

Новости региона

Команда «Пропозиції» провела зариблення річки. ВІДЕО


Зариблення річки Случ провела команда «Пропозиції» у Новограді-Волинському. У воду запустили 520 кг білого амура, коропа та товстолоб.

Про екологічну ініціатіву командіровку лідерів Новограда-Волинського рассказал співзасновнік партии «Пропозиція» Сергій Сухомлин:

«Пів тонни риби випустили в Річку. Це класна ініціатива командіровку» Пропозиції «Новограда-Волинська. Це ПРО майбутнє. Команда» Пропозиції «- відповідальні люди, и Їм є что Показати. Ще не при власти смороду Вже роблять для своєї громади дуже Корисні РЕЧІ «.

Кандидат на посаду Новоград-Волинського міського голови від партии «Пропозиція» Олександр Широкопояс рассказал, что цею проєкт будут продовжуваті и надалі.

«Це Вперше у Новограді-Волинському БУВ масовий запуск риби — запускали білий амур, короп и товстолоб. Ми проконсультуваліся з водними експертами: не запускається мальок, а тієї, что Вже трішки підріс, щоб прижитися в такій водоймі. Ми зареєструвалі ГО» Річка Случ «і це наш перший проєкт — зариблення річки. Думаю, Незабаром ми це повторимо», — рассказал Широкопояс.

За словами кандидата до облради Володимира ширмою, це крок у підтрімку екології, Аджея риба теж чистити Річку: «Це гарний приклад для Громадського и партійніх структур».

Источник

Comments

Новости