Новости Житомира

Конфлікт в «Глобале» закінчився різаниною: незадоволений покупець з ножем напав на директора магазину

Сьогодні 8 грудня в ТРЦ «Глобал UA» у Житомирі стався конфлікт, один з учасників якого застосував ніж, поранивши опонента. Про це близько 16.30 повідомили читачі «Журналу Житомира».

У прес-службі ГУНП в Житомирській області Житомир інфо розповіли, що зіткнення сталося між покупцем і власником однієї з торгових точок, на території ТРЦ.

«Виник конфлікт між покупцем і власником одного з бутіків. Конфлікт переріс у бійку, під час якої один з чоловіків (клієнт) застосував ніж, поранивши іншого (власника магазину). Зараз одному з них надають медичну допомогу, інших учасників конфлікту доставили до Житомирський відділ поліції», — повідомила прес-секретар ГУНП в Житомирській області Алла Ващенко.

Як повідомили очевидці події, дружина злочинця вдарила одну з продавщиць бутіка головою в скляні двері, дивом не розбивши скло. Після бійки іншим відвідувачам ТРЦ вдалося скрутити злочинця, його тримали до приїзду поліції. При всьому цьому був присутній 6 річна дитина цієї «чудо-пари».

«Відвідувачі ТРЦ самі скрутили злочинця і тримали його до приїзду поліції! Хлопцям великий респект! Тому що якщо б не вони — жертв розмахує ножем п’яного відвідувача могло б бути значно більше! Дружина злочинця теж відзначилася: вдарила одну з продавщиць бутіка головою в скляні двері! Дивом просто не розбилося скло! і при всьому цьому був присутній дитина 6 років цієї «чудо-пари». Люди, будьте обережні, особливо в місцях масового скупчення людей, дуже багато зараз неадекватних зі зброєю!», — розповіла очевидець Ольга Орєхова.
 

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top