Головні новини

Корупція об’єднує сьогодні влада з титушками і професійними бандитами — Соболєв

Як зробити так, щоб на принципових, небайдужих, активних людей в Україні не нападали? Як припинити хвилю залякувань, побиття, спроб вбити тих, хто бореться з корупцією і не готовий миритися зі свавіллям?

Такі питання озвучив сьогодні у колонці «Нового часу» народний депутат Єгор Соболєв.

Після Революції гідності і під час війни за незалежність таких українців стало більше. Якщо раніше дуже непросто було знайти однодумців навіть у багатьох обласних центрах, то зараз позиція “Україна — це я” стає все популярнішим і набирає силу. І в містах, і в селах.

Втім, із збільшенням кількості таких людей зростає і кількість нападів на них. За останні роки я вже не раз бачив своїх хороших знайомих в крові, з синцями і саднами. А про двох з них тепер можна говорити лише зі світлими спогадами з минулого.

Як вберегти всіх інших?

По-перше, змінити генпрокурора і міністра внутрішніх справ. Нам потрібні інші люди, справжні. Кругова порука корупціонерів поєднує їх з багатьма організаторами злочинів. Задумайтеся, які версії розглядає слідство у справі загиблої Катерини Гандзюк. Більшість фігурантів тісно пов’язані з посадовими особами або є ними. Організатори таких злочинів на них вирішуються, тому що знають: місцеві керівники поліції і прокуратури їх прикриють. А у тих вже свої домовленості з вищими чинами у владі.

Я неодноразово пропонував в парламенті звільнити як професійно непридатних і Юрія Луценка, та Арсена Авакова. Таке право у Верховної ради є. Але за готові голосувати максимум 70 народних депутатів, і це 226 голосів, необхідних для вотуму недовіри генпрокурору або відставки міністра внутрішніх справ. Власне, та ж кругова порука корупціонерів.

“>

08.12.2018
12:38
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top