Новини Корупції

Малиновський суд продовжує вивчати докази по справі Труханового

Малиновський суд Одеси продовжив, 14 січня, розгляд по суті обвинувального акта за обвинуваченням Геннадія Труханова та його поплічників у вчиненні злочину при купівлі будівель колишнього заводу «Краян» за явно завищеною ціною з метою розміщення там «евромэрии».

В ході судового засідання прокурори САП оголосили 9 томів письмових доказів і документів. Всі вони були долучені до матеріалів слідства.

Исслдедование обставин справи продовжиться завтра 15 січня о 10 годині.

Нагадаємо, за матеріалами кримінальної справи, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, Одеський міський голова Труханів за попередньою змовою з: заступником Одеського міського голови Павлом Вугельманом, директором департаменту комунальної власності Олексієм Спектором, заступником директора департаменту комунальної власності Володимиром Радионовым, головою постійної комісії Одеської міськради з питань комунальної власності Василем Шкрябаем, директром ТОВ «Еліт Девелопмент» Петром Загодиренко, представником ТОВ VALTON GROUP LP Ігорем Кравченко і оцінювачем Галиною Богданової в період з липня по грудень 2016 року, зловживаючи службовим становищем, заволоділи коштами місцевого бюджету в розмірі 185 млн. гривень.


Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top