На Малинщині поліція розшукала заблукалого в лісі 78-річного грибника

Фото: ГУНП

8 Листопада 2018,
11:09
Коментувати

82

Стомленого та замерзлого пенсіонера поліцейським вдалося знайті у лісовому масиві після майже 10-годинних пошуків. Нині дідусь знаходиться вдома під опікою рідних. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Повідомлення про зникнення 78-річного жителя м. Малин надійшло до поліції увечері 6 листопада. За словами доньки пенсіонера, ще уранці він поїхав мопедом до лісу збирати гриби. Пообіді вона не змогла з ним зв’язку язатися по мобільному, а близько 21:00, не дочекавшись батька додому, забила тривогу.

«Ми розпочали низку заходів щодо розшуку чоловіка, адже розуміли, що часу бракує: зараз холодні ночі і перебування у лісі в таку пору загрожує життю та здоров’ю людини. Попередньо встановили, що пенсіонер, ймовірно, знаходиться у лісовому масиві в районі с. Березині», – розповів начальник Малинського відділення поліції Олександр Гайовий.

Утім нічні пошуки результату не дали. А ближче до 07:00 мобільний телефон заблукалого грибника знову з’єднання явився в мережі. Дідусь тільки заявив, що сильно замерз, однак де знаходиться – не знає.

«За допомогою технічних засобів ми змогли більш точно встановити квадрат пошуку і врешті відшукали пенсіонера у лісовому масиві», – продовжує Олександр Гайовий.

Поліцейські доставили заблукалого дідуся додому та передали під опіку дочці.

Поліцейські закликають жителів області відповідально ставитися до заходів безпеки під час походів до лісу. Обов’язково подбайте про справні та заряджені засоби зв’язку, візьміть із собою їжу та теплі пиття, одягайтеся по сезону. У жодному разі не вирушайте до лісу наодинці або у місця, яких ви не знаєте. Повідомляйте рідних та друзів, куди саме ви плануєте піти, домовтеся про підтримання зв’язку.

У разі, якщо ви заблукали, негайно телефонуйте на спецлінію «101» чи «102» та дотримуйтесь рекомендацій, даних оператором.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top