Головні новини

“Націлили артилерію”: у Росії пояснили напад на кораблі України

Перший заступник керівника департаменту берегової охорони Прикордонної служби Федеральної служби безпеки Росії Олексій Вольський провів брифінг щодо ситуацій з кораблями Військово-морських сил України в Чорному морі.

Як повідомляє Telegram-канал LIFE SHOT, у ФСБ в черговий раз заявили, ніби українські моряки “увійшли в територіальні води РФ” і почали “небезпечно маневрувати і ігнорувати” росіян.

“Були расчехлены артилерійські установки, підняті на 45 градусів і направлені в бік прикордонних катерів РФ, провокуючи їх на відповідні дії”, – заявив начальник слідчого управління ФСБ Михайло Шишов.

Вольський також додав, що перед російською командою було поставлено завдання “не травмувати” український екіпаж і “мінімізувати” руйнування їх катери. Більше того, українці нібито отримали поранення від осколків обшивки корпусу катера, а кульових поранень немає.

Також, Вольський заявив, що ніякої блокади українських портів немає, а суду безперешкодно пересуваються.

“Наведу раніше не озвучену статистику. З 1 квітня 2018 року до 1 грудня 2018 року через Керченсько-Єнікальський протоку пройшло 18 тисяч 703 судна. З них оглянуто 2052 судна. Тобто близько 12 відсотків. З них оглянуто 1083 судна, що прямували в російські порти, і 869 суден, що прямували в українські порти. Ні про яку блокаду українських портів мови не йде”, – сказав він.

“>

08.12.2018
12:58
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top