Головні новини

Під прицілом пів-Європи: розвідка попередила про серйозну небезпеку Росії

У разі, якщо Росія порушить договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, під загрозою опиниться безпека більшості країн Європи.

Таку заяву зробив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

За його словами, комплекси “Іскандер”, з яких, ймовірно, запускається ракета “Новатор”, розвідка не раз фіксувала в української границі і на території анексованого Криму, передає “5 канал”.

“Це дуже складна робота для того, щоб визначити, на яку дальність здійснювались випробування, так як необхідно знімати параметри польоту ракети, як дивувалися мети, де летіла, за якою траєкторією. Це складна робота. Це по-перше. По-друге, якщо ми говоримо навіть теоретично: понад 500 км — це вже порушення Договору. Воно говорить про те, що розміщення таких комплексів поблизу кордонів Європи несе безпосередню пряму загрозу всій території європейських країн”, — зазначає представник ГУР.

Він навів простий приклад: “Наприклад, запуск крилатої ракети тієї ж системи “Калібр” дозволяє з акваторії Чорного моря покривати пів-Європи. Тобто, всі країни східної Європи — Словаччина, Польща, Чехія, Болгарія — знаходяться під прямим прицілом таких стратегічних озброєнь”.

“>

08.12.2018
14:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top