Головні новини

«Порошенко з ножицями по всій Україні мотається, вишукуючи найменший привід аж до спорудження нового туалету», – волонтер

Да ладно б один їздив — бог з ним, користі від нього все одно, що від козла молока… Так адже за собою тягає і секретаря РНБО, міністра оборони і начальника Генштабу, і хмару жирних чиновників рангом поменше…

Головний придворний «волонтер» країни постійно постить нові казарми, нові полігони, нову форму, нові берци. Як ніби він сам, за свої гроші, своєю працею все це зробив, такий славний, добрий малий, і тепер давайте — цілуйте мене у всі місця.

Такі оцінки висловив сьогодні в ФБ відомий громадський активіст Юрій Касьянов.

І патрон у нього такий же — з ножицями по всій Україні мотається, вишукуючи найменший привід аж до спорудження нового туалету, і все ріже-ріже стрічки, і мови про патріотизм і світле майбутнє штовхає. Да ладно б один їздив — бог з ним, користі від нього все одно, що від козла молока… Так адже за собою тягає і секретаря РНБО, міністра оборони і начальника Генштабу, і хмару жирних чиновників рангом поменше…

Хлопці, коли ви працюєте?..

У мене якщо зайву годину часу в пробках в Києві пропаде — вже надзвичайна подія в робочих планах на день. Я від телеефірів відмовляюся, хоча і рідко запрошують, а ці ваші балакучі голови — заступники міністрів, радники, відповідальні особи, партійні начальники, і «експерти» добу безперервно з каналу на канал скачуть.

Темрява дармоїдів безперервно з телеекранів пиляє мозок натовпі дебілів, поглинаючих тележвачку. Вранці прокинувся, включив телевізор, прийшов з роботи — включив телевізор. Дорогий наш народ, коли ви самостійно, без підказки думаєте? І думаєте взагалі?..

Казарми, полігони, відремонтована бронетехніка, нова форма і нові берці, нові школи, лікарні і дороги — це не предмет вашої гордості. Це — ваша робота, за яку ми вам платимо зарплату, і яку оплачуємо зі своєї кишені. Це не ваші досягнення, а рутинний, повсякденна праця мільйонів українців.

А ваша справа — виграти війну, забезпечити умови для зростання економіки, гарантувати законність і принцип справедливості. І ще не брехати і не красти. А якщо не можете — йдіть.

“>

08.12.2018
12:38
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top