Провів ніч у лісі: на Житомирщині після 10 годин пошуків знайшли заблукалого грибника

У Малинському районі Житомирської області після 10-годинних пошуків поліції вдалося розшукати стомленого і замерзлого пенсіонера, який поїхав у ліс збирати гриби і заблукав. Про це «Журнал Житомира» інформує ГУ Нацполиции Житомирської області.

Повідомлення про зникнення 78-річного жителя р. Малина надійшло в поліцію увечері 6 листопада. За словами дочки пенсіонера, ще вранці він поїхав на мопеді в ліс збирати гриби. Після обіду вона не змогла з ним зв’язатися по мобільному, а близько 21.00, не дочекавшись батька вдома, забила тривогу.
 

«Ми вжили низку заходів щодо розшуку чоловіка, адже розуміли, що часу мало: зараз холодні ночі і перебування в лісі у такий час загрожує життю і здоров’ю людини, — розповів начальник Малинського відділення поліції Олександр Гайовий. — Попередньо встановлено, що пенсіонер ймовірно знаходиться в лісовому масиві в районі с. Березино».

Нічні пошуки результату не дали, а ближче до 7 ранку мобільний телефон заблукалого грибника знову з’явився в мережі. Дідусь повідомив, що сильно замерз, але де знаходиться — не знає.

З допомогою технічних засобів поліцейські змогли більш точно встановити квадрат пошуку і в підсумку знайшли пенсіонера в лісовому масиві. Правоохоронці доставили заблукав дідуся додому і передали під опіку дочки.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top