Новини Корупції

Смерть на забороненої будівництві в Одесі: закономірність

Як відомо, минулої суботи в Одесі, на захопленій у одеситів частини пляжу Ланжерон під стрілою перекинувся автокрана загинув робітник.

Як відомо, і ДАБК і Генпрокурор Луценко обіцяли як мінімум призупинити роботи на пляжі, що вже тривалий час вимагають громадські активісти.

Однак, як відомо, українські Закони та розпорядження в Одеській бандитської республіці — не діють. Так ось, господар будівництва — комуніст, заступник Приморського військового комісара і депутат міськради від «Довіряй справах» Кисловський плювати хотів на всі заборони. Тим більше, що його «дах» — мер міста на це все з задоволенням закриває очі.

Для початку нагадаємо, що саме будівництво проводиться за липовими документами. Паспорт об’єкта стверджує, що йде реконструкція наявного центру дельфінотерапії, проте, як відомо, майданчик розбита просто в парку, де раніше нічого не було взагалі.

Тим не менш, свідомим громадянам так і не вдалося до цих пір змусити державну машину зупинити нахалстрой і покарати замовників будівництва за Законом.

На жаль, в Одесі, поліція, прокуратура воліє Закону хабара від забудовників. Саме тому в підсумку і тут гинуть люди.

На жаль, спрут міської мафії проник практично скрізь. Незважаючи на те, що всі факти про це стали надбанням громадськості, деякі ЗМІ стали тут же публікувати «методички», де кричущий випадок з порушеннями правил безпеки — був названий «нещасним випадком». Тим більше, що стався він з робочим, який взагалі не був оформлений.

Виходить, з точки зору цієї «методички», чоловік йшов по пляжу, спіткнувся, впав, вдарився головою об камінь і помер.

Ну як дівчатка, які загинули у «Вікторії», де влада зробила все, щоб зняти з себе відповідальність. На сьогоднішній день, з
юридичної точки зору, вони також згоріли в результаті збігу обставин. Без конкретних винуватців.

Так, що якщо хтось особливо розраховує на слідство, покарання винних, пошук інших нелегальних рабів на будівництві Ланжерона — акститесь! Не буде. Просто проковтнути і дивіться далі, як вбивають місто і людей в ньому.


Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top