Новости Житомира

Собака на самовыгуле принесла своїм господарям 7 тисяч доларів

Ця дивовижна історія трапилася ще 4 січня у місті Бердичів на Житомирщині, але про цю подію стало відомо тільки сьогодні. Господарі собаки, розповіли про цьому журналістові на умовах анонімності.

Проживаючи в приватному секторі Бердичева, в мікрорайоні » Загребля, молода сім’я для «захисту і спокою» завела собі сторожову собаку породи німецька вівчарка. Собака проживала на вулиці у вольєрі, де була встановлена утеплена собача будка, а на ніч її випускали гуляти по двору домоволодіння, — передає Бердичів BIZ.

У зв’язку з молодістю собака має веселу вдачу і тягу до пригод – перестрибує паркан і гуляє по вулиці, або у сусідів. Але під ранок завжди поверталася додому. У зв’язку з цим у власників собаки не раз були конфлікти, які по-сусідськи залагоджувалися.

Ранок 4 січня 2019 року у власників вівчарки почалося з гостей – прийшла сусідка і питала, чи не знаходили вчора ввечері або сьогодні вранці газетний згорток, перетягнутий гумкою, біля хвіртки їх вдома? В ході розмови з’ясувалося, що вчора сусід «злегка під шофе», пізно ввечері повертався від кумів з грошима, які зайняв в борг на покупку автомобіля. А вранці грошей в куртці не виявив. У сусідів було дві версії втрати грошей – випали в салоні таксі, яким сусід добирався додому, або випали, коли сусід виходив з таксі по приїзду додому.

Пів дня у сусідів знадвору чулися крики, плач і нарікання – втратити 7 тисяч доларів США, це все-таки сьогодні серйозна втрата для більшості бердичівських сімей.

Життєва трагедія закінчилася в обід і дуже несподівано. Господиня пішла годувати вівчарку в вольєр і виявила там… погризений газетний згорток з стирчать з нього квадратиками зеленуватого кольору. Яким чином гроші опинилися у вольєрі, можна тільки здогадуватися – ймовірно, що їх принесла вівчарка з «прогулянки».

Продовження історії ще цікавіше ніж знахідка грошей в собачому вольєрі – сусіди віддали сусідам знайдені гроші.

Вечір закінчився застіллям в честь чесних сусідів і тяги вівчарки до пригод. Собака отримала в подарунок мішок елітного корми, а люди дізналися, що живуть по сусідству з добрими і чесними людьми. Сьогодні це важливо точно.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top