Connect with us

Коррупция

Сьогодні в Ірані пройде другий раунд переговорів щодо катастрофи літака МАУ | СтопКор


У неділю, 18 жовтня, в Ірані стартує другий раунд переговорів щодо збиття літака Міжнародних авіаліній України над Тегераном у січні поточного року.

MAU Iran
Фото: REUTERS

Про це розповів заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін, передає «Вголос».

«Ми їдемо досить потужною командою. Будуть залучені представники всіх ключових відомств у цей процес, починаючи від органів досудового розслідування, прокуратури, керівник КНДІСЕ, є представники Міністерства оборони, Міністерства закордонних справ, Служби безпеки. Всі, кого я перелічив, дуже потужні, всі в темі, всі в матеріалі. Їдемо за тим, щоб дізнатись правду», — повідомив він.

Єнін розповів, що після приїзду в Іран проходитиме в рамках трьох робочих груп: перша — присвячена діяльності авіаційної влади, там будуть працювати експерти Державіаслужби і Украероруху.

«Друга група присвячена досудовому розслідуванню, ми хочемо дізнатись про прогрес, досягнутий іранською стороною, будуть як представники СБУ, так і заступник Генпрокурора. Буде панель, присвячена військовим питанням, там будуть фахівці Міністерства оборони», — зазначив він.

Наступного дня повинні відбутися загальні переговори за участі заступників міністрів закордонних справ України і Ірану, які підіб’ють попередні підсумки діяльності робочих груп.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у Державіаслужбі попередили про небезпеку польотів через роботу сміттєзвалища під Борисполем.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости