«Технопласт Полісся» — якість і надійність, перевірені часом

Підприємство «Технопласт Полісся» — це офіційний представник «Hörmann» в Україні. Німецька компанія «Hörmann» була заснована ще у 1935 році, однак завдяки постійним вдосконалень, вона до цих пір займає лідируючі позиції на ринку воріт і дверей. Впровадження сучасних технологій дозволяє компанії виробляти тільки якісну продукцію.

Компанія «Технопласт Полісся» — дистриб’ютор, який займається постачанням таких конструкцій як ворота (виїзні та промислові), автоматичні двері, коробки, приводи управління, перегородки, гаражні ролети, рампи, маркізи та ін. Продукція є еталоном якості і престижу на ринку будівельних елементів.

На виробництві використовується тільки сучасна техніка і в сукупності з професійним монтажем і правильною експлуатацією споживачі зможуть користуватися продукцією досить тривалий період часу. Виробник робить акцент на тому, що дешева продукція не може бути якісною.

Компанія «Технопласт Полісся» здійснює установку і монтаж гаражних, секційних, промислових, перевантажувальної техніки та автоматичних систем.

Сьогодні на ринку можна знайти велику кількість воріт від самих різних виробників. Звертаючись до менеджерів компанії «Технопласт Полісся», ви отримаєте вичерпну консультацію, що стосується актуальних товарів, послуг та акційних пропозицій. В цьому році діє акція на секційні ворота для побутового використання. Встигніть скористатися вигідними цінами! Дізнатися актуальну інформацію можна на сайті компанії https://tehnoplast.com.ua/home.html

Адреса: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 6
E-mail: [email protected]
Телефон: (067) 412-4-707; (0412) 42-24-10

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top