У Оліївській ВІДГ завершують облаштування автомототреку

Фото: прес-служба Житомирської ОДА

8 Листопада 2018,
10:48
Коментувати

65

З наступного року в с. Оліїївка (Оліївська ВІДГ Житомирської області) буде працювати новий автомототрек, який розрахований не лише для тренувань, але й стане майданчиком видовищних змагань. Ця ініціатива від ГО «Житомирська обласна громадська організація „Клуб «СПОРТ-МОТО»“» реалізовується в рамках гранту від Житомирської ОДА. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

«Ідеї створення авто-мототреку вже два роки і нарешті сьогодні ми завершуємо його побудову. Це дуже важлива подія у розвитку мотокросу в області. Адже тепер наші спортсмени матимуть змогу безперервно проводить підготовку до змагань. Сподіваємось, що наступного року ми будемо проводити тут змагання», – зазначив голова ГО «Житомирська обласна громадська організація „Клуб «СПОРТ-МОТО»“» Олег Ліпінський.

Траса автомототреку облаштовується перепонами, що передбачають спеціальні атрибути кросових змагань, трампліни, які кидають догори та вниз, ряд хвиль та «сприжок».

Загальна сума проекту становить 350 тис. грн, а сума грантової підтримки – 90 тис. грн.

Ініціатори побудови автомототреку наголошують і на тому, що його поява підвищить туристичну привабливість та сприятиме позитивному іміджу розвитку спорту Житомирської області.

 

Нагадаємо, що благодійною виставою завершилася Міжнародна асамблея ім. Н. Скорульської.

Довідково: За результатами участі у змаганнях 2016 року Громадська організація «Житомирська обласна громадська організація „Клуб «СПОРТ-МОТО»“» стала призером у фіналі Кубку України та Чемпіонату України. У 2017 році Федерація мотоциклетного спорту України в Житомирській області у складі спортсменів міста Житомира посіла І місце серед клубних команд та виграла командний Кубок України з мотокросу та здобула І місце у фіналі Кубка.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top