У Житомирі після закриття позачергової сесії міської ради розпочалася чергова (ФОТО)

Фото: Ярослава Туктагулова

8 Листопада 2018,
14:26
Коментувати

128

Автор: Ярослава Туктагулова

У Житомирі сьогодні, 8 листопада, перед початком чергової сесії депутати міськради погодили звернення до Кабміну та Прем’єр-міністра щодо підвищення цін на газ.
Голова фракції «Батьківщина» Любов Цимбалюк обурилась і назвала таке звернення «беззубим». Також вона зазначила, що звернення має бути напрямок до Президента України та Верховної Ради, які мають встановити мораторій щодо підвищення ціни.
Направлення звернення до Президента України та Верховної Ради підтримали 24 депутати, після чого позачергову сесію міської ради оголосили завершеною та оголосили перерву на 5 хвилин.

Після перерви, депутати знову приступили до роботи та розпочали чергову сесію.

Альо не тільки депутати приступили до роботи, а й активісти, які вже традиційно почали розвішувати плакати в сесійній залі, штурхали депутата від «Свободи» та розповідали про вічні та актуальні для них проблеми. Також слово надали депутатам та житомирянам, які записалися на виступ. Надалі був сформований порядок денний, після чого оголосили годинну перерву.

Нагадаємо, що на початку сесії міський голова вручивши пятьом воїнам-афганцям сертифікати на отримання квартир. Також на сесії міської ради присутні вшанували пам’ять актівісткі Катерини Гандзюк. Окрім цього, активісти обгавкали та штовхали житомирського депутата, який зробив їм зауваження щодо порушення регламенту.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top