У Житомирі при отриманні хабара в $2000 затримали прокурора

В Житомирі органи прокуратури спільно зі Службою безпеки України викрили факт корупції серед працівників прокуратури. Зокрема, на хабарі у 2000 доларів США був затриманий заступник начальника одного з відділів прокуратури Житомирської області.

За інформацією Генеральної прокуратури України, працівник прокуратури вимагав у громадянина, який є підприємцем, неправомірну вигоду в сумі 2000 доларів за неподання прокуратурою позову в суд про визнання недійсним договору оренди комплексу гідротехнічних споруд на території Озерянковского сільської ради.

9 листопада після отримання неправомірної вигоди зазначеного прокурора затримав слідчий в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Зараз тривають першочергові слідчі і процесуальні дії.

«Прокурор Житомирської області Любомир Війтович висловлює подяку керівнику Управління Служби безпеки України в області за спільну, чітко скоординовану професійну роботу щодо викорінення корупційних проявів в органах прокуратури», — зазначають у прокуратурі Житомирської області.
 

ФОТО: ГПУ

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top