У Житомирі відбудеться обласний сімейний форум

Фото: прес-служба Житомирської ОДА

7 Листопада 2018,
09:14
Коментувати

58

Підготовка до подружнього життя, виховання дітей та щаслива родина – такі теми обговорять під час Житомирського обласного сімейного форуму, що відбудеться 14 листопада. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Місце проведення – Житомирська обласна Філармонія (м. Житомир, вул. Пушкінська, 26).

Програма:

10:00 – 12:00 – виступ провідного українського фахівця з питань сім’ї і сімейних стосунків, співавтора законопроектів з питань державної сімейної політики Андріана Буковинського;

12:00 – 14:00 – панельна дискусія, під час якої будуть обговорюватися питання виховання дітей, становлення їх особистості в сім’ї;

15:00 – 17:00 – майстер-класи: від освітніх програм до технологій масової комунікації.

О 17:00 розпочнеться підбиття підсумків та презентація календаря наступних подій.

Щодо питань проведення та участі в Житомирському обласної сімейному форумах звертатись: [email protected], або за телефонами (067) 709-83-86 (Олена Хачатрян) та (097) 919-36-70 (Геннадій Янченко).

Форум буде проходити за підтримки Житомирської облдержадміністрації та Житомирської міськради.

Нагадаємо, що жителів області запрошують скористатися можливостями – конкурси, гранти та стипендії.

Довідково: 14 березня у Києві відбувся Всеукраїнський форум сім’ї, на якому були висвітлені питання подальшої сімейної політики в Україні. Після цього обласні сімейні форуми пройшли на місцевих рівнях (у Запорізькій, Хмельницькій, Івано-Франківській, Рівненській, Закарпатській, Одеській, Херсонській, Кіровоградській та Волинській областях). У листопаді обласні форуми також заплановані в Миколаївській, Черкаській, Дніпропетровській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top