У Житомирській міській раді з’явився новий депутат від БПП – Владислав Пучич

Сьогодні, 8 листопада, на пленарному засіданні 42 сесії міської ради, Владислав Пучич зареєстрували депутатом Житомирської міської ради.

«Визнати обраним депутатом Житомирської міської ради наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку від Житомирської міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Владислава Пучича Григоровича та зареєструвати його депутатом Житомирської міської ради», — зачитала постанову голова міської виборчої комісії Тамара Яремчук.
 

«Я хочу подякувати людям за довіру і підтримку. І спасибі нашій чудовій команді ви — неймовірні. Також, стоячи тут, я не можу не згадати мого попередника. Володимир Довбешок був гідним житомирянином і присвятив своє життя допомозі іншим. Крім відповідальності перед виборцями, я відчуваю відповідальність перед його пам’яттю», — сказав Владислав Пучич.

Довідка: Владислав Пучич свою громадську діяльність розпочав у 2004 році спочатку, це було студентське самоврядування, благодійна діяльність і зрештою антикорупційна діяльність. На минулих місцевих виборах обирався на 31 виборчому окрузі (Верхня Польова) від Блоку Петра Порошенка. Є членом партії Демократичний Альянс. Також Владислав Пучич був одним з організаторів житомирського евромайдана і активним учасником Революції Гідності. З лютого 2014 року і до обрання нового складу міської ради Владислав Пучич як журналіст газети «20 хвилин» був членом міськвиконкому. Контакти для громадян: 063 334 974 24.

Нагадаємо, 20 вересня помер головний лікар дитячої лікарні, депутат Житомирської міської ради, Почесний громадянин Житомира Володимир Довбешок. Замість Володимира Башека депутатом міської ради від Блоку Петра Порошенка став Владислав Пучич.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top