У житомирському громадському транспорті запрацює сервіс Revizion, завдяки якому пасажири, відсканувавши QR-код, зможуть оцінити якість перевезень

6 Листопада 2018,
16:39
Коментувати

8

Автор: Микола Слюсар

У Житомирі в комунальному транспорті запрацює сервіс Revizion, спрямований на оцінювання послуг перевезення. За допомогою нього житомиряни зможуть залишати свої відгуки щодо якості обслуговування шкірного автобуса, тролейбусів і трамвая. Для цього буде потрібно лише відсканувати QR-код. Таку обіцянку на своїй сторінці у Facebook оприлюднив начальник ТТУ Євгеній Демчик.

«Зовсім скоро у комунальному транспорті запрацює сервіс Revizion. Цей сервіс здійснює оцінку якості обслуговування на основі реальних відгуків клієнтів.

Кожному автобусу, тролейбусу і трамваю привласнений свій унікальний QR-код. Ві його скануєте і залишаєте відгук, на який трамвайно-тролейбусне управління обов’язково відреагує і зможе вжити необхідних заходів», – написавши Демчик.

Нагадаємо, начальник автобусного КП «ЖТТУ» Роман Мусійчук зазначав, що підприємство повинно заробляти, здаючи територію депо на Ольжича приватним особам під стоянку, проте ціна на це має бути в рази вищою. Адже на цей момент паркінг у центрі міста на території депо для вантажівок вартує 11 грн на добу, великих автобусів типу Неоплан – 11 грн на добу, легкових автомобілів – 10 грн на добу, в додаток до цього у вартість входить використання оглядових ям, які дехто вже переобладнав під склади.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top