Головні новини

В київському ТРЦ “Алладін” проводиться термінова евакуація відвідувачів

В київському ТРЦ “Алладін” спрацювала пожежна сигналізація через задимлення. Про це “Вістям” стало відомо на місці подій. На даний момент охорона ТРЦ проводить евакуацію відвідувачів. Всі магазини закриті, відвідувачів у приміщення не пускають.

“Так, дійсно, десь сталося задимлення. Де конкретно сказати не можу, не знаю. Але спрацювала пожежна сигналізація, і ми, в цілях безпеки, евакуюємо відвідувачів”,- розповів “Вістям” охоронець ТРЦ.

Він не зміг сказати, чи буде сьогодні робота “Алладіна” відновлено. За його словами, службі безпеки комплексу необхідно перевірити всі приміщення і після цього керівництво ухвалить рішення з приводу роботи ТРЦ.

 

Однак біля будівлі пожежних машин не спостерігається. Також запах горілого або дим відсутня. Відзначимо, що деякі відвідувачі продовжують спокійно сидіти в кафе і ресторанах, незважаючи на наполегливі прохання охорони покинути приміщення. Кінотеатр також закритий. Люди, які купили квитки на сеанси, обурюються і не розуміють, що їм робити.

“Ми купили квитки в кіно, але тепер на сеанс не потрапимо. І кому здавати квитки, щоб отримати гроші назад, ми не розуміємо”, – заявила “Вістям” відвідувачка ТРЦ Олена.

“>

08.12.2018
19:00
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top