В Житомирі 2 тижні тому розпочався опалювальний сезон, але батареї теплі не у всіх будинках. ВІДЕО

Цього року опалювальний сезон у Житомирі розпочався 22 жовтня, але далеко не у всіх будинках гарячі батареї. Так, досі без тепла залишаються мешканці кількох будинків в мікрорайоні Малікова.

Там досі триває ремонт теплотраси, деякі труби вже змонтовані, деякі — лежать уздовж поруч з майбутньою теплотрасою. Роботи ведуться мляво: з техніки тут тільки один кран і двоє робітників, передає СК1.

Заступник міського голови пообіцяв, що опалення в мікрорайоні включать через кілька днів. Правда, це вже не перша обіцянка від міських чиновників. Також депутати Житомирської міськради вирішили змусити недобросовісного підрядника відповідати за невиконані роботи.

«Юридичного департаменту міської ради підготувати звернення щодо несвоєчасного виконання робіт на зазначених ділянках, включаючи Службу безпеки України. Скласти перелік заходів, які потрібно зробити з врегулювання даної проблеми. Відповідному органу виконавчої влади створити надзвичайний штаб по вивченню даного питання, який буде працювати над погодинним контролем виконання робіт по вулиці Малікова і вулиці Клосовського», — говорить депутат Житомирської міської ради Юрій Мойсеєв.

У той же час, мікрорайон Малікова не єдиний у місті, де немає тепла. У соцмережах люди скаржаться на холод у багатоповерхівках по вулиці Шевченка.
 

«А чому тільки мова про вулиці Малікова? Невже про Шевченка 12-Б забули? Співчуття і вибачення — це мало! І справді: хто буде відповідати за знущання над людьми ???».

На теплотрасі поблизу вулиці Шевченка киплять роботи. Замінює тут старі труби київська компанія. Працюють у Житомирі більше 2 місяців. Кажуть, що їх бригаду «перекидали» на Малікова, так інша фірма-підрядник не виконувала зобов’язань. До того часу теплотрасу поблизу Шевченка ніхто не ремонтував. Простий тут був ще й тому, що не було чим працювати. Виконроб запевняє, що ремонт на об’єкті завершать через півтора тижні.

Поки житомиряни чекають теплих батарей, вмикають електрообігрівачі і тепліше одягатися.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top