В Житомирі пенсіонери провели мітинг з нагоди річниці Жовтневої революції. ФОТО

7 листопада більше сотні пенсіонерів з червоними прапорами зібралися на площі Корольова в центрі Житомира, щоб висловитись проти «тарифного геноциду».

Протягом мітингу виступаючі нарікали на дії центральної та місцевої влади і обурювалися підвищенням тарифів на газ та опалення, повідомляє Житомир інфо.

Колишній депутат облради від КПУ, директор агротехнічного коледжу, якого представили як «першого секретаря обкому партії», Микола Тимошенко у своєму виступі висловив своє обурення щодо закриття великих промислових підприємств у місті.

Майже після години промов, в яких виступаючі висловлювали своє обурення і недовір’я нинішнім чиновникам Кабінету Міністрів, парламенту і президента України, мітингувальники зачитали резолюцію, в якій вони вимагають підвищити мінімальну зарплату до 7700 гривень, а мінімальну пенсію до 3723 гривень, зупинити підвищення цін на природний газ, тарифи і безкоштовно встановити лічильники обліку газу і тепла у кожній квартирі багатоповерхових будинків.

Нагадаємо, в цей день 101 рік тому після залпу крейсера «Аврори» революційні солдати, робітники й матроси захопили Зимовий палац у Петрограді, скинувши Тимчасовий уряд. 7 листопада було офіційним державним святом в часи СРСР — День Великої Жовтневої Соціалістичної Революції. Відмінений після розпаду Радянського Союзу і здобуття Україною незалежності.

 

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top