Новости Житомира

Відповідати за стан доріг і тротуарів у Житомирі тепер буде Дмитро Ткачук

З 8 січня 2019 обов’язків у заступника міського голови Дмитра Ткачука стані більше. Розпорядженням міського голови внесено зміни в додаток до розпорядження міського голови № 185 «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради».

Зокрема, в обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ткачука Д. Р. внесено наступне: «Контролює і координує діяльність … комунального підприємства «Управління автомобільних доріг «Житомирської міської ради».

Досі підприємство контролював заступник міського голови Сергій Кондратюк. Згідно з внесеними змінами, заступник міського голови Дмитро Ткачук буде контролювати діяльність КП «Управління автомобільних доріг», отже, відповідати за стан житомирських доріг і тротуарів.

Нагадаємо, Дмитро Ткачук в листопаді 2018 отримав найвищу зарплату — 75 000 грн., і пізніше, під тиском громадськості прокоментував на своїй сторінці в соцмережі. «Можу сміливо заявити, що я живу на зарплату і з совістю у мене тепер все нормально

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top