Власник нового телевізора від голови ОДА вболіває за житомирську футбольну команду вже понад 20 років (ФОТО)

Фото: Житомирська ОДА

7 Листопада 2018,
11:13
Коментувати

26

Житомирянин Андрій – щасливчик, для якого головний приз розіграшу від голови ОДА ставши справжньою несподіванкою. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Білет, який придбав чоловік на останню домашню гру ФК «Полісся», ставши справді фартовим. Адже саме власник цього квітка отримав новий сучасний телевізор як головний приз у розіграші подарунків від голови ОДА Ігоря Гундича у суботу, 4 листопада.

Андрій зізнається, що вперше в житті йому так пощастило. Зазвичай таких цінних подарунків він ще не вигравав.

«Коли купував білет на матч ФК „Полісся“, то, звичайно, знав про розіграш призів від Ігоря Гундича. Навіть і не сподівався, що мій білет стані виграшним. Адже колись і лотерейні білети купував, альо булі лише мінімальні виграші. І коли назвали номер білету – 061 – дуже зрадів. Адже це перший цінний приз у моєму житті і до цього таких „великих рібок“ не було. Батьки теж були приємно здивовані, навіть шоковані, коли привіз додому новенький телевізор», – ділиться враженнями Андрій.

Незважаючи на те, що на футболі у Новограді-Волинському вперше, Андрій вболіває за житомирську футбольну команду вже понад 20 років.

«За житомирську футбольну команду вболіваю із того часу, коли вона ще мала назву „Хімік“. Пам’ять пам’ятаю, що частенько із друзями ще у 1995-1996 рр. ходили на матчі і підтримували нашу команду. Вірю, що ФК „Полісся“ зможе вийти на новий рівень футболу вже найближчим часом», – зазначив Андрій.

Нагадаємо, що під час минулого матчу ФК «Полісся» у Новограді-Волинському відбувся розіграш цінних призів від голови ОДА – вболівальники за серійними номерами білетів виграли фітнес-браслети, смартфон та телевізор.

Наступна гра – остання для житомирської команди у 2018 році – пройде у суботу, 10 листопада, на стадіоні «Діназ» у с. Лютіж Вишгородського району Київської області. Початок о 14:00.

Для уболівальників ФК «Полісся» та усіх бажаючих підтримати нашу команду буде організовано трансфер на цей матч. Для виїзду на гру можна записатися у касі клубу «Полісся» по вул. Театральній, 8 (кафе «Галерея»), яка працює щодня з 08:00 за 20:00. Контактний номер тел.: (0412) 42-02-71.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top