Житомирський активіст вимагав скликати комісію, щоб оглянути та відреставрувати історичні будівлі міста, з яких відвалюються балясини (ФОТО)

Фото: Ярослава Туктагулова

8 Листопада 2018,
19:58
Коментувати

39

Автор: Ярослава Туктагулова

У Житомирі під час чергової сесії міськради, яка відбулась сьогодні, 8 листопада, один із активістів почав обурюватися балясинами, які падають з історичних будівель.

«Я звертаюсь до вас, депутатів, до міського голови, і до вас, Наталіє Чиж. Два тижню тому я був свідком того, як у районі Житнього ринку впала балясина (вертикальний елемент балюстради, невисокий фігурний (часто веретеноподібний) стовпчик, що підтримує перила сходів, терас, балконів, дахів, – ред.) зверху з історичної будівлі, яка розташована на перехресті, де стояти валютники. Така ж ситуація і з будівлею, яка розташована біля пам » ятника Пушкіну. Там балкони вісь-вісь почнуть падати. Така ж ситуація і у нас над мерією. Треба негайно скликати якусь комісію, не Бюджет участі ділити, а вирішити проблеми міста», – обурився активіст Ігор Малі.

Міський голова зазначив, що така проблема дійсно є і її потрібно вирішувати.

«Дійсно, така проблема є. Ми вже спілкувалися з обласною радою, щоб вони передбачили кошти на реставрацію цього будинку. Щодо будинку біля пам » ятника Пушкіну, що на Бульварі: давайте попрацюємо з ОСББ і, може, по співфінансуванню ми зробимо проект, разом із містом.

Щодо міської ради, то сьогодні розберіться з цією балясиною», – зазначив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Житомира» Маріанні Поплавській посмертно. Рішення підтримали всі 25 депутатів, які були присутні в залі. Перед голосуванням увімкнули гімн Житомира, у зйомці якого брала участь акторка та співачка. У сесійній залі присутні стоячи переглядали ролик за участі артистки та аплодували.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top