Житомирян запрошують приєднатися до Всеукраїнського радиодиктанту національної єдності

Житомиряни та гості міста можуть долучитися до написання 18-го радіодиктанту єдності, який цього року пройде під гаслом #пишеморазом. Радіодиктант звучатиме у День української писемності та мови, 9 листопада, на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо.

За словами начальника управління культури і туризму ОДА Тетяни Парфентиевой житомиряни також зможуть долучитися до написання диктанту. Попередня локація — малий зал Житомирської ОДА. Початок заходу — об 11.00. Вступна частина триватиме півгодини. Сам радіодиктант розпочнеться о 11.30.

Текст диктанту спеціально готує і буде диктувати 9 листопада доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. У тексті немає авторських знаків або суперечливих орфограмм. За словами автора, це буде пізнавальний і позитивний текст.

Всі охочі традиційно можуть надіслати свої роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ — 1, 01001 з позначкою «Радіодиктант» (лист повинен бути відправлений у той же день або 10 листопада — про це буде свідчити поштовий штемпель). Також можна відсканувати або сфотографувати свій текст і протягом 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою на адресу [email protected] Зображення повинно бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані в текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

Текст радіодиктанту буде оприлюднений на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тому всі охочі зможуть перевірити свої знання. У минулому році свої радіодиктанти надіслали 28999 учасників. Жодної помилки не зробили 123 учасника.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top