Новости Житомира

Житомиряни просять владу зобов’язаннями зв’язати продавців питної води встановити касові апарати та надати дозвільні документи на продажу

Фото: мережа Інтернет

14 Січня 2019,
15:59
Коментувати

14

Автор: Ярослава Туктагулова

До Житомирської міськради надійшла петиція, автор якої просити владу зобов’язаннями зв’язати продавців питної води встановити касові апарати в місцях продажу та встановити біля місць продаж всі дозвільні документи на продажу.

«Тривалий час здійснюється продажу питної води у Житомирі, проте жодного дозвільного документа в приміщеннях продаж немає, за винятком сертифікатів води.

Пропоную зобов’язаннями зв’язати продавців суб’єктів господарювання питної води встановити касові апарати в місцях продаж води, висвітлити в місцях продаж всі дозвільні документи на продажу та здійснення господарської діяльності та місцевої СЕС здійснити перевірки усіх пунктів продаж води на її якість та безпечність», – йдеться у петиції.

Автор петиції Олександр Вакульчук подавши її 13 січня і з моменту публікації вона набрала лише 2 підписи. Але часу ще вдосталь, тому кожен, хто підтримує цю пропозицію, може долучитись до підписання.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top