Новости Житомира

Житомиряни відправили в майбутнє капсулу з побажаннями

У День народження всесвітньо відомого конструктора і основоположника практичної космонавтики Сергія Корольова житомиряни відправили послання в майбутнє. Прочитають його рівно через 11 років, пише Times.zt.

Всі бажаючі мали можливість закласти капсулу часу свої мрії та побажання. Залишили її в центральній художньої композиції музею. Приводом для ще однієї зустрічі стане відкриття капсули у 2030 році і це стане привітом з минулого».

«В капсулі побажання жителів міста і не тільки: друзі і партнери з інших країн. Я бачила побажання, які писали житомиряни. Вони різні: стосуються і екології, і культури, і різних космічних звершень, і є навіть фантастичні. Ці побажання, які з часом повинні здійснитися. А здійсняться, я всіх запрошую до 2030 року прийти в цей музей, зал, де ми відкриємо цю капсулу », — розповіла директор Житомирського обласного музею космонавтики Ірина Дячук.

Таку акцію працівники музею присвятили відзначення 112-річчя з дня народження Сергія Корольова. Після завершення заходу всі бажаючі змогли відвідати меморіальний будинок-музей Корольова, де зароджувалися геніальні ідеї всесвітньо відомого конструктора космічних кораблів.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top