Звірині баранівських лісів допомагають перезимувати єгері держлісгоспу (ФОТО)

0


Фото: прес-служба Житомирського ОУЛМГ

14 Січня 2019,
16:47
Коментувати

7

Багатосніжна зима з міцним морозцем – ті, що милує та зачаровує людське око, водночас є справжнім випробуванням для мешканців лісу. І дошкуляє їм у цей період не стільки холод, як голод. А від звірині, котра мешкає в лісах Баранівського лісомисливського господарства, пережити скруту значно легше – про неї постійно дбає єгерська служба лісгоспу. Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.

«Єгері регулярно викладають в лісові годівниці різноманітні харчі. У спеціально відведених місцях звірі можуть поласувати сіном, кормовими віничками, зерновими снопиками, кукурудзою, зерновідходами тощо. Однак наше завдання – лише підтримати тварин у складний період, але ні в якому разі не приручити їх, підгодівля не повинна замінювати природну харчову базу і перешкоджати природних інстинктам», – розповідає головний мисливствознавець підприємства Олександр Рибак.

За минулий рік у мисливських угіддях державного підприємства «Баранівське ЛМГ» викладено 82 тонні зернових та зерновідходів, ще 28 тонн – у вольєрі з утримання оленів плямистих. Для лісових мешканців єгері заготовили 21 тонну сіна, 10000 шт. кропив’янка дерев’яних віників та 1000 кг солі, засіяли 28 гектарів харчових полів.

Оставить комментарий