Новости Житомира

Звірині баранівських лісів допомагають перезимувати єгері держлісгоспу (ФОТО)

Фото: прес-служба Житомирського ОУЛМГ

14 Січня 2019,
16:47
Коментувати

7

Багатосніжна зима з міцним морозцем – ті, що милує та зачаровує людське око, водночас є справжнім випробуванням для мешканців лісу. І дошкуляє їм у цей період не стільки холод, як голод. А від звірині, котра мешкає в лісах Баранівського лісомисливського господарства, пережити скруту значно легше – про неї постійно дбає єгерська служба лісгоспу. Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.

«Єгері регулярно викладають в лісові годівниці різноманітні харчі. У спеціально відведених місцях звірі можуть поласувати сіном, кормовими віничками, зерновими снопиками, кукурудзою, зерновідходами тощо. Однак наше завдання – лише підтримати тварин у складний період, але ні в якому разі не приручити їх, підгодівля не повинна замінювати природну харчову базу і перешкоджати природних інстинктам», – розповідає головний мисливствознавець підприємства Олександр Рибак.

За минулий рік у мисливських угіддях державного підприємства «Баранівське ЛМГ» викладено 82 тонні зернових та зерновідходів, ще 28 тонн – у вольєрі з утримання оленів плямистих. Для лісових мешканців єгері заготовили 21 тонну сіна, 10000 шт. кропив’янка дерев’яних віників та 1000 кг солі, засіяли 28 гектарів харчових полів.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top